OČNÍ OPTIKA TRIUMPH
s ordinací
očního lékaře
poskytujeme veškeré služby v plném rozsahu oční optiky včetně počítačového měření zraku
a komplexní vyšetření zraku očním lékařem
 

Frýdek-Místek

 

Oční Optika TRIUMPH

 

OD Kaufland - Revoluční 3470, Frýdek-Místek (mapa zde)

Tel./fax: 558 436 218

 

Provozní doba:

Po - So 8:00 - 20:00
Ne 9:00 - 19:00


 

 

Velký výběr dětských, dámských, pánských kovových a plastových brýlových obrub renomovaných výrobců a značek. Obruby klasické, na silon včetně žádaných módních obrub vrtaných tzv. bezobroučkových námi zhotovené s vysokou přesností a kvalitou počítačovým systémem centrování, broušení, frézování a vrtání.

 

Brýlové čočky klasické, ztenčené, odlehčené, skleněné, plastové, polykarbonátové, tvrzené s antireflexní vrstvou, hydrofobní a polarizační úpravou, číré, barevné, fototropní tzv. samozabarvující, k práci s PC, bifokální, multifokální včetně kontaktních čoček.  Jsme smluvní partneři renomovaných výrobců  fy. HOYA,  ESSILOR, ČIVICE CZ, PRIMA a jiných, zaručujících vysokou kvalitu svých produktů a originalitu výrobku. V žádném případě nenakupujeme a nenabízíme zboží a výrobky asijského původu. Sice levné, ale bez záruky kvality.

 

V brýlové galanterii nabízíme bohatý výběr kovových a plastových brýlových pouzder různých tvarů, barev, materiálových a povrchových provedení pro všechny typy brýlí.

 

K údržbě, čištění, hygieně obdržíte v naší nabídce různé spreye na čištění , proti rosení brýlových čoček, různé útěrky s mikrofáze včetně roztoků na kontaktní čočky a jiné.

 

Nabízíme Vám pořízení velmi kvalitních, ověřených slunečních brýlí se zárukou účinnosti a bezpečnosti UV filtru proti poškození zraku slunečním zářením. Při pořízení brýlí Vám za vaší přítomnosti změříme kvalitu těchto brýlí na propustnost UV záření.

 

DOPORUČUJEME sledovat naše výhodné slevové AKCE poskytované až  9 měsíců v roce!

Zajišťujeme servis námi zhotovených brýlí, opravy, letování, čištění brýlí ultrazvukem s dezinfekcí a jiné služby v plném rozsahu oční optiky.