OČNÍ OPTIKA TRIUMPH
s ordinací
očního lékaře
poskytujeme veškeré služby v plném rozsahu oční optiky včetně počítačového měření zraku
a komplexní vyšetření zraku očním lékařem
 

O nás

 

 

Prvotní jednání s úřady o založení firmy spadá do roku 1989. Následně v roce 1990 byla založena fy.Triumph - modelová výroba oděvů a mezinárodní kamionová doprava. V roce 1991 v rámci privatizace firma koupila v dražbě provozovnu Oční optiky s.p. Praha na Alšově nám. v Ostravě - Porubě. Tato provozovna Oční optiky má historickou hodnotu a tradici, jelikož byla zprovozněna v době výstavby Poruby v roce 1954 a poskytovala a poskytuje své služby na stejném místě od svého vzniku do dnešní doby.

 

V roce 1992 - 1993 firma postavila svou vlastní novou provozovnu v Ostravě - Hrabůvce v OC Špalíček, jehož je spoluvlastníkem. Tato provozovna je již postavena dle evropských standardů s refrakčním pracovištěm optometrie s certifikátem nestátního zdravotního zařízení. Dynamický rozvoj firmy pokračuje v roce 1994 výstavbou další provozovny a to v Ostravě - Porubě na Francouzské ul. Zde je již vybudována jako součást oční oprity plnohodnotná ambulance očního lékaře jako nestátní zdravotní zařízení.

 

Oba tyto provozy jsou vybaveny nejmodernějším technickým vybavením k poskytování vysoce kvatlitní služby nestátního zdrav. zařízení.

 


Píše se rok 1998. Firma otevírá pobočku v Karviné - Ráji a následně o dva roky později pobočku ve Frýdku - Místku v OD Kaufland. Firma od počátku své činnosti, kdy začínala se 4 zaměstnanci jich v současné době zaměstnává 22. Všem vytvořila pracovní místa. Všichni zaměstnanci splňují odbornost, která je základem a předpokladem poskytování služby vysoké kvality. Jejich odborný růst je dán povinnou účastí na všech odborných školeních, kurzech, seminářích, odborným studiem a samovzděláváním v oboru. Jen kvalifikovaný pracovník v součinnosti s technikou 3.tisíciletí je zárukou, že Vám, našim klientům poskytneme služby té nejvyšší kvality, kterou Vy očekáváte od nás - svého očního optika.
My všichni z firmy Optika Triumph Vám ji nabízíme. Navštivte nás a přesvědčete se.